hotel STYRIA

Aktuálně

Turnusové pobytové balíčky

Využijte již dnes možnosti rezervace svého termínu dovolené. Objednejte si turnusový pobytový balíček se slevou.
Možnost úhrady z FKSP fondů.
Další slevy pro hromadný nákup firem, pro zaměstnanecké pobyty již od 10 poukazů.
Kapacita 429 poukazů.

Číst dál...

Silvestr 2019 - 2. tradiční country bál

Nebude to tak dlouho trvat a budeme se loučit s rokem 2019, abychom přivítali rok 2020. A jelikož jsme se těšili Vaší přízni při pořádání 1. tradičního country bálu, rozhodli jsme se ve stejném duchu oslavit i poslední den v roce.

Číst dál...

Najdete nás na Facebooku

Hotel Styria je historicky znám již delší čas. Nyní však po rozsáhlé rekonstrukci a celkové změně koncepce nově otevřen dne 30. 3. 2018.
Kompletně přestavěná a nově vybavená restaurace nyní umožňuje nejen běžnou návštěvu za účelem uspokojení Vašich chuťových buněk, ale také možnost využít našich prostor k uspořádání důstojných rodinných i firemních oslav, cateringů, prezentačních událostí.
To však není vše. Tyto prostory dále skýtají nezměrné množství možností využití, jako např. koncertů, plesů, diskoték a jiných kulturních akcí.
Pro naše hosty může být velmi příjemným spestřením pobytu právě návštěva podobných událostí.
V letních měsících jistě potěšíme hosty možností venkovního grilování, nerušeným místem pro opalování a také možností využít celoročně krytý bazén s vyhřívanou vodou a protiproudem.
Podle náročnosti hostů nabízíme ubytování ve standardních pokojích v původní části budovy, nebo v pokojích třídy PrimaClass v nové zástavbě.
Zde se nachází i apartmány, jejichž součástí je obývací pokoj s vířivou vanou.
Pro skupinky přátel, kteří si chtějí užít nerušené zábavy v nekonvenčním stylu, máme připravenu jeskyni s posezením, samostatným, samoobslužným barem a s vířivkou.
Mnozí hosté jistě uvítají těsnou blízkost pěších, i cyklistických, turistických tras, nebo okružní procházky po nedalekých vinných sklepích.
V neposlední řadě je nutno vzpomenout i na nedaleké příhraniční obchodní a zábavní centrum na Hatích.
Zde kromě mnoha obchodů a všeho sortimentu, naleznete i nemalý počet zábavních center pro děti, restaurací a jiných atrakcí.
Na své si mohou přijít i dospělí, formou zábavy v tamějších cassinech.
Jsme schopni připravit i individuální pobytové balíčky přesně na míru zákazníka, podle jeho požadavků a potřeb, což může být zajímavé pro uspořádání teambuildingů, poznávacích zájezdů a pod.

V hotelu Styria Vám nebude nic chybět - jsme tu pro Vás