...a máme tu další letní sezónu, čas dovolených a zaslouženého odpočinku a podle meteorologů také čas slunečných dnů.
Přijeďte strávit tento čas k nám na Jižní Moravu, do kraje vína a srdečných lidí.
Nudit se u nás nebudete. Množství cyklotras v okolí vám dá možnost si z lehounka zasportovat a pro pěší zde naleznete nepřeberné množství zajímavostí a historických památek v okolí.
Ať již budete pěšky, na kole či "koňmo" :-), bude pro vás velmi zajímavé to, že nedaleko hotelu se nachází Sklepní ulice a jak již sám název napovídá, najdete zde spoustu vinných sklípků s dobrými víny i lidmi.
No a pro ty, kteří si raději zalenoší, máme připravený vnitřní i venkovní bazén s posezením a lehátky.
Hotel se nachází na okraji obce Chvalovice, obce, která se se s nevídanou péčí a láskou stará o svůj vzhled, čistotu a pořádek a vycházkou po ní se o tom sami přesvědčíte.
Stejně tak můžete zavítat do nedalekého Merlin´s Kinderwelt v Excalibur City v nedalekých Haťích, strávit příjemné chvilky se svými ratolestmi na dětských atrakcích, ale také navštívit tamní obchodní centrum Freeport Fashion Outlet.
Létem u nás samozřejmě zábava a odpočinek nekončí a i v září si můžete užít všeobecně známého Znojemského historického vinobraní a nemalé množství vinařských akcí, ať již přímo ve chvalovických sklepích, nebo v blízkém okolí.
Přijeďte potěšit nás, vaší návštěvou a sebe příjemným zážitkem.
Opět se na vás těšíme